Меню

Картка житомирянина

Універсальна банківська картка

“Картка житомирянина” – це універсальна банківська картка, яка є своєрідним “паспортом житомирянина”. На ній зазначається прізвище та ім’я власника і його фотографія.

Картку житомирянина можуть отримати громадяни, що мають право на пільги. Картка житомирянина є іменною картою, тому передаватися іншій особі не може.

Для оформлення та отримання “Картки житомирянина” потрібно:

– Паспорт та ІПН (ідентифікаційний код).

– Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

– Документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в м. Житомир.

– Кольорову фотографію (3х4 або 4х6), у разі відсутності такої у документах, що посвідчують особу.

– пільгове посвідчення;

Для громадян, що не мають пільг, учнів, студентів можна придбати звичайну транспортну картку. Детальніше – https://transport.zt.ua/?page_id=284

Актуальні умови пільгового проїзду доступні за посиланням: https://transport.zt.ua/?page_id=1921.

Поповнити картку житомирянина можливо лише в точках продажу е-квитків. Баланс картки відображається на квитку або валідаторі.

У разі втрати/виходу з ладу картки потрібно звернутися до КП “Житомиртранспорт” (Гагаріна, 24) та будь-якого відділення Ощадбанку.