Меню

Картка житомирянина

Універсальна банківська картка

“Картка житомирянина” – це універсальна банківська картка, яка є своєрідним “паспортом житомирянина”. На ній зазначається прізвище та ім’я власника і його фотографія.

Картку житомирянина можуть отримати усі зареєстровані мешканці міста, громадяни, які офіційно працюють у місті Житомир, офіційно зареєстровані переселенці з тимчасово окупованих територій, громадяни, що мають право на пільги. Картка житомирянина є іменною картою, тому передаватися іншій особі не може.

Для оформлення та отримання “Картки житомирянина” потрібно:

– Паспорт та ІПН (ідентифікаційний код).

– Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).

– Документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в м. Житомир та/або копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, що підтверджує проживання в м. Житомирі, з пред’явленням оригіналів.

– Кольорову фотографію (3х4 або 4х6), у разі відсутності такої у документах, що посвідчують особу.

– Для пільгової категорії – пільгове посвідчення;

– Для працевлаштованих у м. Житомирі – довідка з місця роботи. Для студентів навчальних закладів м. Житомира – студентський квиток або довідка з навчального закладу.

Безоплатний проїзд (визначена кількість безоплатних поїздок на міській карті за рахунок коштів місцевого бюджету) мають: 

  • Учасники бойових дій та особи, що прирівнюються до них, військовослужбовці та ветерани з інвалідністю* внаслідок бойових дій (війни);
  • Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби;
  • Вдови (вдівці) загиблого або померлого учасника АТО (ООС), у разі якщо вона (він) не взяла (не взяв) інший шлюб;
  • Особи з інвалідністю* I групи, II групи;
  • Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які належать до категорії 1 та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 2;
  • Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування,з багатодітних сімей, з інвалідністю* в т.ч.  пов’язану з Чорнобильською катастрофою;
  • Ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, Національної поліції, податкової міліції, Державної пожежної охорони,  Державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;
  • Реабілітовані громадяни, які стали особами інвалідністю внаслідок репресій або є пенсіонерами.

*для осіб категорій I групи надається право проїзду особам, яка їх супроводжує.

Проїзд за пільговою вартістю (оплата проїзду за зниженою вартістю для пільгових категорій, шляхом списання з попередньо поповненої міської картки) мають:

  • Пенсіонери за віком;
  • Особи з інвалідністю IІI групи.

Пільгова вартість проїзду діє для власників карти без обмеження в часі відповідно до безготівкового тарифу.

Поповнити картку житомирянина можливо лише в точках продажу е-квитків.

Баланс на картці можливо дізнатися на квитку або терміналі/валідаторі.

У разі втрати/виходу з ладу картки потрібно звернутися до КП “Житомиртранспорт” (Гагаріна, 24) та будь-якого відділення Ощадбанку.