Меню

Тимчасові незручності з поповненням через термінали самообслуговування за допомогою QR-коду

Від Admin
09.01.2023
1 хв. читання

Громадо! Наразі, існує технічна проблема на стороні платіжної системи EasyPay при оплаті на терміналах самообслуговування безготівково за допомогою QR-коду. Представники платіжної системи працюють над вирішенням проблеми.

Нагадуємо, поповнення транспортних карток, незалежно від суми, здійснюються без комісії через платіжну систему EasyPay, точки продажу «Олмаркет», «Твій хліб», «Фармація Житомирщини», «А-банк». Рекомендована сума поповнення від 50 гривень.

Безготівково транспортну картку можна поповнити онлайн за посиланням – https://transport.zt.ua/?page_id=275.

Готівкою через термінали самообслуговування:

– City24 (адреси за якими можна знайти термінали http://map.city24.kiev.ua);

– EasyPay (без комісії, адреси за якими можна знайти термінали  https://terminals.easypay.ua/?map=true);

– 2Click (адреси за якими можна знайти термінали https://2click.money/providermap/?Key=4AD7C9324FCF4B0D9B47882B275BC83E);

Готівкою в 28 точках-партнерах, що оснащені валідаторами (Без комісії, список адрес https://transport.zt.ua/?page_id=278).

Зауважимо, що поповнення здійснені через термінали самообслуговування, інтернет надходять на картку протягом доби-двох під час оплати проїзду на стаціонарних валідаторах, у кондуктора чи водія. Відповідно, такі поповнення краще здійснювати завчасно, коли на рахунку є залишок коштів на декілька днів. Для термінового поповнення картки краще звернутися до точок продажу та поповнення, які обладнані спеціальними валідаторами.

Детальні інструкції як здійснити поповнення транспортної картки – https://transport.zt.ua/?page_id=281.