Переселенці мають змогу безоплатно отримати транспортну картку

Від Admin
04.01.2023
1 хв. читання

Шановні мешканці та гості міста Житомир!

У Житомирі, внутрішньо переміщені та/або евакуйовані особи у зв’язку із введенням військового стану в Україні, можуть отримати безкоштовно транспортну картку, яка допоможе дешевше користуватися громадським транспортом по місту Житомир, згідно із рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради № 650 від 31.08.2022.

Для отримання транспортної картки особи, які зареєстровані як ВПО на території Житомирської міської територіальної громади та мають довідку ВПО, звертаються до департаменту соціальної політики міської ради за адресою: м. Житомир, площа Польова, 8 “Прозорий офіс”.

Внутрішньо переміщені особи отримують транспортну карту і користуються тими пільгами і можливостями, якими користуються житомиряни (за наявності довідки ВПО). Маємо три види транспортних карток:

  • громадська – електронний гаманець, який має право користування громадським транспортом за зниженими тарифами на проїзд: 10 гривень у маршрутках і 6 гривень у тролейбусах і трамваях;
  • учнівська – учнівський електронний гаманець, який має право користування громадським транспортом за зниженими тарифами на проїзд при пред’явленні учнівського квитка: 5 гривень у маршрутках і 4 гривні в електротранспорті;
  • пільгова –  пільговий електронний гаманець, який надає право користуватись пільговим проїздом (пільговою вартістю) при пред’явленні посвідчення встановленого зразка згідно законів України та нормативних актів виконавчого комітету Житомирської міської ради.
<span>Житомир, 31 серпня 2022 року. Фото: Дмитро Поліщук для Суспільне Житомир</span>

Карти вже видають у “Прозорому офісі” за адресою: м. Житомир, площа Польова, 8. Їх можна отримати на безоплатній основі. Процес отримання безкоштовної транспортної картки займає кілька хвилин. Транспортна картка видається при наявності паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідки МСЕК і оригіналу довідки про статус ВПО.