Оголошення про пошук партнерів для розширення мережі поповнення Е-квитка

На виконання рішення Виконкому ЖМР №245 від 17.03.2021р. та з метою розширення мережі пунктів поповнення Е-квитків, КП «Житомиртранспорт» має намір залучити суб’єктів господарювання для встановлення на зупинках громадського транспорту — інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування, надалі ІПТКС.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ІПТКС ТА УМОВИ ЗАЛУЧЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ 

1. Загальне фінансування всіх витрат, пов’язаних з влаштуванням ІПТКС та створенням відповідної інфраструктури, забезпеченням електроенергією та доступом до мережі Інтернет, експлуатацією, санітарним утриманням, сервісним обслуговуванням та ремонтом ІПТКС здійснюється суб’єктами господарювання (власниками ІПТКС). Зазначені витрати відшкодуванню не підлягають. 

2. Суб’єкт господарювання повинен мати кваліфікований персонал в штаті та розвинуту інфраструктуру для обслуговування ІПТКС в м. Житомирі.

3. Суб’єкт господарювання повинен мати не менш ніж 1 рік досвіду впровадження та обслуговування ІПТКС не менше 50 одиниць.

4. Сервіс поповнення Е-квитка (транспортної картки) має займати не менше 1/5 частини екрану терміналу обслуговування для швидкої ідентифікації серед інших сервісів.

5. На ІПТКС має бути розміщена реклама поповнення Е-квитка, анімаційна інструкція поповнення та інші соціальні, інформаційні оголошення визначені КП «Житомиртранспорт».

6. ІПТКС мають бути виготовлені в одному дизайні та кольорі, обладнані LED підсвіткою для кращої їх ідентифікації серед інших терміналів, корпус має бути антивандальним, безпечним для користувачів, ліцензованим та електрозахищеним.

7. Діагональ екрану ІПТКС має бути не менше 19 дюймів та сам екран має бути доповнений пристроєм Touch Screen.

8. Фінансова та технічна можливість одночасного (протягом місяця) встановлення суб’єктом господарювання терміналів обслуговування (ІПТКС) у кількості не менше 50 одиниць у місцях, визначених КП «Житомиртранспорт».

9. Для можливості здійснення безконтактної оплати Е-квитка банківською карткою всі ІПТКС мають бути доповнені функцією NFC та монетоприймачами для можливості розрахунку розмінними монетами.

10. Технічна можливість ІПТКС формувати квитанції за кожний платіж для перевірки відповідності платіжних реквізитів бухгалтерським відділом КП «Житомиртранспорт».

11. Суб’єкт господарювання повинен мати технічну можливість надавати звіти (щоденні, щомісячні) КП «Житомиртранспорт» про здійснені операції з поповнення Е-квитка.

12. Фінансова та технічна можливість суб’єкта господарювання збільшити кількість ІПТКС в залежності від міської стратегії розвитку громадського транспорту та за вимогою КП «Житомиртранспорт» (орієнтовна додаткова кількість ІПТКС  - 50 шт.), що мають також відповідати всім зазначеним вище вимогам.

13. В залежності від міської стратегії розвитку громадського транспорту та за вимогою КП «Житомиртранспорт» суб’єкт господарювання повинен мати технічну та фінансову можливість впровадження нових функцій та можливостей для ІПТКС, які можуть нести комерційне або соціальне спрямування.

Демонстрація суб’єктом господарювання можливостей робочого ІПТКС з урахуванням зазначених вище технічних характеристик є обов’язковою. 

Суб'єкта господарювання, який відповідає всім вищевказаним технічним характеристикам ІПТКС та умовам, буде залучено до співпраці. 

Всі бажаючі мають подати до 10.04.2021 року КП «Житомиртранспорт» відповідні комерційні пропозиції за адресою: м. Житомир, вулиця Гагаріна, 24 або по тел: (0412) 43-01-31.